Blog Başlık

 • Aralık 13, 2022

  Bodrum’da bulunduğunuz adrese en yakın tüpçüyü uzakta aramanıza gerek kalmıyor. İhtiyaçlarınıza kolaylıkla çözüm bulmanız için Konca Ticaret avantajlarından faydalanabiliyorsunuz. Konca Ticaret, Milangaz bayisi olarak hizmet veriyor. 2009 yılında kurulan Konca Ticaret, Milangaz’ın alt bayisi olarak hizmet vermeye başladı ve 2011 yılında da resmi bayi olarak çalışmalarını sürdürdü. Profesyonel kadro, güvenilir ve kaliteli hizmet için Konca Ticaret ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 

  Milangaz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Türkiye’nin tüp gazının adı Milangaz oluyor. Milangaz, 1960 yıllarının başında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Türkiye’nin ilk LPG firması olarak hizmet vermeye başlayan Milangaz, kuruluşunun ardından geçen sürede Türkiye’nin tüm illerine ve 900’ü aşkın ilçelerine yayılarak güçlü bir dağıtım ağı oluşturmuştur. Türkiye’nin her noktasında hizmet veren Milangaz, Bodrum’da da Konca Ticaret işbirliğiyle hizmet veriyor. 

  İhtiyaçlarınıza Mükemmel Çözüm İle Cevap Bulun

  Bodrum tüpçü alanında ihtiyaçlarınıza iyi çözümle cevap bulmak yerine mükemmel çözümle cevap bulabilirsiniz. Yaşanması muhtemel problemlerin önüne geçmek, tüketicinin ihtiyaç ve isteklerine çözüm sunmak amacıyla hareket eden Milangaz, Bodrum’da Konca Ticaret işbirliğiyle sizlere kesintisiz hizmet sunuyor. 

  Bodrum’da Neden Konca Ticaret Tercih Edilmeli

  Bodrum Milangaz işbirliği yapan Konca Ticaret, sizlerin güvenle tercih edebileceği bir firma. Peki, neden Konca Ticaret tercih edilmeli?

  • Milangaz güvenirliği ile tüpgaz hizmeti verilmektedir. 
  • Önceliğimiz can güvenliğidir. 
  • Tüpler, her dolum öncesinde gerekli kontrollerden geçer.
  • Tortu bırakmayan, çevre dostu LPG hizmeti verilmektedir. 
  • Çift emniyet kapağı sistemi bulunmaktadır. Bu sayede tüplerde sızdırmazlık ve tam doluluk garantisi bulunmaktadır.
  • Merkezi kamera sistemi sayesinde tüp dolum tesislerindeki ve perakende satış merkezlerindeki faaliyetler izlenmektedir. 

  Konca Ticaret Tüp Hizmeti Hangi Alanlarda Faaliyet Veriyor

  Bodrum tüpgaz alanında hizmet veren Konca Ticaret, geniş kullanım alanına uygun tüp satışı yapmakta. Firmamızda verilen tüp hizmetleri:

  • 12 kg ev tüpleri 
  • 2 kg piknik tüpleri 
  • 24 kg ticari tüpler
  • 19 kg forklift tüpler 
  • 24 kg forklift tüpler
  • 45 kg sanayi tüpleri 

  Kalite Ödülü Alan Milangaz Tüpte Tercihiniz Olmalı

  Milangaz Bodrum alanında sizlerin tercihi oluyor. Konca Ticaret ailesi olarak ihtiyaç alanınıza uygun farklı boyutlarda tüplerle hizmet veriyoruz. Bildiğiniz üzere Milangaz, KalDer (Türkiye Kalite Derneği) tarafından kalite ödülü almıştır. Bodrum’da bulunduğunuz adrese en yakın Milangaz desteği için Konca Ticaret ile iletişime geçebilir, adresinize istediğiniz tüpü istediğiniz adet sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir. Tüp kullanıcıları genellikle kullandıkları tüpün gaz sızdırmasından kaynaklı şikayetlerde bulunmaktadır. Kalite ödülü alan Milangaz ise böyle bir sorunun yaşanmaması için gerekli önlemleri almıştır. Konca Ticaret olarak Milangaz ile işbirliğimiz doğrultusunda müşterilerimizin güvenliğini riske atmamak adına profesyonel hizmet vermekteyiz. Bodrum’un güvenle tercih edilen ismi Konca Ticaret, geniş hizmet aralığıyla güvenilir tüpgazın adresi oluyor.

  Bodrum’da Size En Yakın Tüpçü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR